Jak właściwie wybrać sufit napinany?

Jak właściwie wybrać sufit napinany?

Skoro już zdecydowałeś się na montaż sufitu napinanego w Twoim wnętrzu, stoisz teraz przed, być może, jeszcze trudniejszym wyborem: jak właściwie wybrać sufit napinany? Ilość dostępnych możliwości może początkowo nieco przytłaczać, dlatego postanowiliśmy ułatwić Ci wybór, tworząc ten mini-poradnik. Zapraszamy do lektury!

Jak właściwie wybrać sufit napinany – kształt i metraż pomieszczenia

Bardzo istotną informacją na początek jest to, jaki kształt i wymiary ma pomieszczenie, w którym planujesz zamontować sufity napinane. To ważne, bo powłoki napinane mogą mieć swoje określone wymiary. Grupa DPS® tworzy jedne z największych jednolitych membran dostępnych na rynku. Nasze powłoki mogą mieć aż pięć metrów szerokości bez łączeń i zgrzewów! Jeśli jednak Twoje pomieszczenie jest większe, nic nie tracisz: wystarczy zastosować nasze autorskie rozwiązanie: system montażowy DPS® wall2wall, dzięki któremu łączenia między dwiema powłokami oraz między powłoką a ścianą są niemal niewidoczne! To idealne wyjście dla posiadaczy dużych, przestronnych pokoi.

Kształt pomieszczenia jest również bardzo ważny, ponieważ bezpośrednio wpływa na czas trwania montażu – im więcej naroży, łuków i zakrętów, tym proces instalowania nowego sufitu będzie dłuższy i bardziej skomplikowany, a przez to i droższy.

Jak właściwie wybrać sufit napinany – rodzaj powłoki

W ofercie Grupy DPS® dostępne jest kilkanaście różnych systemów i rodzajów membran napinanych. Poznaj krótką charakterystykę każdego z nich, aby ułatwić sobie wybór odpowiedniego!

  • DPS® standard to najbardziej uniwersalne rozwiązanie – sufit napinany o gładkiej fakturze, dostępny w wersji matowej, połyskliwej oraz transparentnej.
  • DPS® lako to kasetony stworzone z powłok napinanych, dzięki którym łatwo spersonalizujesz wnętrze pomieszczenia. Kasetony lako dostępne są w aż 110 kolorach oraz w ośmiu wersjach powłoki: matowej, satynowej, lustrzanej, metalowej, transparentnej, perforowanej, akustycznej oraz z nadrukiem.
  • DPS® light to system pozwalający na tworzenie wyjątkowych aranżacji świetlnych. Wybierz świetlówki LED w barwie białej lub RGB i rozświetl swoją przestrzeń! System DPS® light łatwo połączysz z dowolną powłoką napinaną DPS®, na przykład montując taśmy LED bezpośrednio nad powierzchnią sufitu napinanego, aby uzyskać efekt sufitu-lampy
  • DPS® picture to system umożliwiający tworzenie nadruków na powłokach napinanych. Jeśli chcesz przekształcić swój sufit w czyste niebo lub piękny krajobraz, wystarczy że wybierzesz grafikę w wysokiej rozdzielczości i prześlesz ją nam – my zajmiemy się resztą!
  • DPS® bioproof to system dedykowany placówkom medycznym, szkolnym oraz innym miejscom użyteczności publicznej. To nowoczesna technologia, dzięki której nasze sufity zyskują właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne.

To nie wszystkie możliwości, jakie otwiera przed Tobą grupa DPS®. Po lekturze naszego wpisu powinieneś wiedzieć, jak właściwie wybrać sufit napinany, jeśli jednak chcesz wiedzieć więcej, sprawdź pełną listę naszych produktów lub skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści czekają na Twoje pytania 24 godziny na dobę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© GRUPA DPS® 2014

Strony internetowe - mediamass.