Nowoczesny sufit w mieszkaniu

Nowoczesny sufit w mieszkaniu

Czym cechuje się nowoczesny sufit w mieszkaniu? Wyjątkową wytrzymałością? Nietuzinkowym designem? Ekologicznym materiałem? A może istnieje sufit, który łączy w sobie wszystkie trzy cechy? Poznaj sufity napinane DPS®!

Wyjątkowa wytrzymałość

Nowoczesny sufit w mieszkaniu musi być odporny na uszkodzenia – te wyrządzane przez domowników, jak i te, na które nie mamy żadnego wpływu. Sufity napinane DPS® są w stu procentach wodoodporne! Awaria u sąsiada z góry już nie będzie się równać z wymianą sufitu. Nagromadzona woda spłynie w jedno miejsce, skąd łatwo będzie można ją wylać, odpinając część powłoki. Dalej wystarczy tylko przetrzeć zalany fragment, zamontować wszystko z powrotem i użyć nagrzewnicy, dzięki której powłoka wróci do poprzedniego kształtu.

Dziecko lubi grać w piłkę w mieszkaniu? A może zainstalowaliście powłokę napinaną na ścianie i ktoś wpadł na nią rozpędzony? Nic nie szkodzi! Mocny, elastyczny materiał zapobiega uszkodzeniom. Jeśli zauważyliście zmianę kształtu, nie martwcie się – za chwilę wszystko wróci do normy.

Nietuzinkowy design

To coś, co widać już na pierwszy rzut oka – w nowoczesnym wnętrzu nie ma już miejsca na nudne, pozbawione polotu przestrzenie. Zapomnij o prostych, białych tynkach – nowoczesny sufit w mieszkaniu wygląda o wiele lepiej. Wygląda jak DPS®.

Wybieraj spośród ponad setki kolorów, zaprojektuj animacje świetlne w swoim mieszkaniu, korzystaj z jednolitych powłok pozbawionych widocznych z daleka łączeń. Dla prostego wnętrza wybierz matowy, jednobarwny sufit. Jeśli wymagasz czegoś więcej, sprawdź pozostałe tekstury DPS®: połyskujące, transparentne czy lustrzane.

Jeśli cenisz sobie spersonalizowane rozwiązania, które całkowicie odmienią twoje wnętrza, postaw na nowoczesny sufit w mieszkaniu – DPS® picture. To innowacyjny system, dzięki któremu możemy nadrukować dowolną grafikę na twój sufit! Wystarczy przesłać do nas plik graficzny w wysokiej rozdzielczości, a my zajmiemy się resztą. Wybierz DPS® picture, a zyskasz sufit, którego nie będzie miał nikt inny!

Ekologiczny materiał

Nasi inżynierowie wypracowali strukturę mocną, podatną na ciągły rozwój i zmiany, ale także ekologiczną. Powłoki DPS® są w stu procentach zdatne do recyklingu! Ponadto dysponujemy specjalną powłoką DPS® bioproof, która pokryta jest środkiem antybakteryjnym i antygrzybicznym – to idealne rozwiązanie dla szkół, gabinetów medycznych i szpitali, ale także dla mieszkań prywatnych, których właściciele cenią czystość i higienę. Nowoczesny sufit w mieszkaniu powinien cechować się także antystatycznością, dzięki której ograniczymy ilość kurzu i pyłów w pomieszczeniu. Docenią to zwłaszcza alergicy.

Nowoczesny sufit w mieszkaniu – podsumowanie

Sufity napinane DPS® spełniają wszystkie wymagania, jakie można postawić przed nowoczesnym rozwiązaniem aranżacyjnym. Niebrudzący montaż, ekologiczność, duża wytrzymałość, a przede wszystkim wyjątkowy wygląd. Już dziś zdecyduj się na produkty Grupy DPS® i zmień swoje mieszkanie na jeszcze bardziej nowoczesne!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© GRUPA DPS® 2014