Stwórz wyjątkowy obraz na suficie!

Stwórz wyjątkowy obraz na suficie!

Powłoki z grafiką DPS® picture

Sufit nie musi być nudną, białą plamą, jakich wiele. Zasługujesz na coś lepszego – stwórz wyjątkowy obraz na suficie dzięki innowacyjnemu systemowi DPS® picture. Wystarczy odpowiednio dobrana grafika o wysokiej rozdzielczości i własny pomysł na aranżację! Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej!

Stwórz wyjątkowy obraz na suficie – jakie masz możliwości?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: nieograniczone! Możesz skorzystać z bazy grafik dostępnych u nas, ale równie dobrze możesz wybrać spośród nieograniczonych zasobów fotografii, obrazów i reprodukcji dostępnych w Internecie (oczywiście na odpowiednich licencjach). Jeśli chcesz, prześlij swoje własne zdjęcie. Jedynym warunkiem jest wysoka rozdzielczość pliku i odpowiednie proporcje – pamiętaj, że grafikę nadrukujemy na dużej powierzchni, a zatem im lesza jakość, tym lepiej zaprezentuje się Twój nowy sufit!

Stwórz wyjątkowy obraz na suficie… i nie tylko!

Powłokę napinaną możesz zainstalować także na ścianie! To rozwiązanie świetnie sprawdzi się na przykład w pokoju dziecięcym – z powodzeniem zastąpi popularne, lecz niezbyt wytrzymałe fototapety. Ściany napinane montowane w systemie DPS® wall są wręcz stworzone do użytkowania w pokoju dziecięcym, ponieważ bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Poza tym są odporne na uszkodzenia oraz posiadają pamięć kształtu, dzięki której unikniesz powstawania defektów typowych dla ścian z płyt kartonowo-gipsowych.

Stwórz wyjątkowy obraz na suficie… i podkreśl go światłem!

Każdą powłokę napinaną możesz dodatkowo podświetlić, wykorzystując w tym celu autorski system DPS® light. Dzięki niemu możesz umieścić tuż nad powierzchnią sufitu taśmy LED, zarówno białe, jak i kolorowe.

Zastosuj system DPS® light w łazience pozbawionej okna, aby stworzyć wrażenie przestrzeni rozświetlonej światłem dziennym lub stwórz klimat w sypialni łącząc powłokę DPS® picture przedstawiającą rozgwieżdżone niebo z diodami LED oświetlającymi pomieszczenie delikatnym blaskiem. Stwórz wyjątkowy obraz na suficie!

Dowiedz się więcej

Poznaj system DPS® picture dzięki przykładowym realizacjom wykonanym przez Grupę DPS® oraz naszych partnerów handlowych. Sprawdź także naszą stronę, na której znajduje się garść przydatnych informacji.

Napisz do nas, jeśli masz jeszcze jakieś pytania – z przyjemnością na nie odpowiemy, a nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez cały proces od wyboru odpowiedniej powłoki, poprzez składanie zamówienia aż do finalizacji projektu. Mierzymy wysoko – dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© GRUPA DPS® 2014