Zalety sufitów napinanych

Zalety sufitów napinanych

https://naturelfrancemedecine.com/viagra-naturel/

Wśród wielu rozwiązań aranżacyjnych coraz większą popularnością cieszą się nowoczesne sufity napinane. Co sprawia, że klienci tak chętnie wybierają ten element wystroju pomieszczeń? Wyjaśniamy w dzisiejszym wpisie. Poznaj zalety sufitów napinanych!

Bez zmartwień

Nie musisz się o nic martwić! Specjaliści DPS® zajmą się Twoją inwestycją od początku do końca. Najpierw dokonają pomiarów, pomogą wybrać interesujący Cię typ, strukturę i kolor sufitu, a następnie przygotują stworzoną na wymiar powłokę napinaną specjalnie dla Ciebie. Spośród szeregu udogodnień związanych z montażem sufitów napinanych DPS® jedno jest szczególnie istotne: na czas instalacji membrany nie musisz wynosić z pokoju mebli czy sprzętów. Montaż powłok napinanych jest czysty i szybki. Jedyne, o co będzie trzeba się zatroszczyć, to wyniesienie kwiatów i innych wrażliwych na wysoką temperaturę przedmiotów – monterzy DPS® będą używać nagrzewnicy gazowej, która znacząco podniesie temperaturę w pomieszczeniu – nawet do 60 °C.

Dziś zaczniemy… dziś skończymy

Sama instalacja sufitu napinanego DPS® trwa niezwykle krótko. W przypadku sufitu o standardowych wymiarach oraz o kształcie kwadratu, cały montaż potrwa zaledwie kilka godzin – jeśli zaczniemy z samego rana, możesz cieszyć się nowym elementem wystroju mieszkania jeszcze tego samego dnia! To jednak nie wszystkie zalety sufitów napinanych.

Higienicznie i bezpiecznie

Wiemy już, że zainstalowanie sufitu napinanego w mieszkaniu niesie ze sobą wiele korzyści. Kolejną z nich są właściwości powłoki napinanej DPS® – jest ona antystatyczna, co zapobiega gromadzeniu się na niej kurzu, będącego uciążliwym problemem nie tylko dla alergików, ale także dla wszystkich pozostałych domowników. Poza tym pokrywamy nasze produkty środkiem antybakteryjnym i antygrzybicznym, co czyni je idealnym rozwiązaniem nie tylko dla domów, ale również placówek medycznych, szkół czy innych obiektów użyteczności publicznej.

Coś dla oka

Zalety sufitów napinanych obejmują także wrażenia wizualne – w końcu mają być również ozdobą Twojego mieszkania. Możliwości dostosowania sufitu do własnych potrzeb są niemal nieograniczone. Oto one:

  • setki kolorów dostępne w palecie barw DPS®;
  • różne faktury i tekstury – matowe, połyskliwe, lustrzane czy transparentne;
  • wyjątkowe aranżacje 3D w dowolnych kształtach;
  • systemy świetlne DPS® light pozwalające na montaż oświetlenia LED nad powłoką napinaną;
  • możliwość nadrukowania dowolnej grafiki na suficie;
  • ściany napinane – alternatywa dla klasycznych ścian;
  • system DPS® wall2wall pozwalający na montaż sufitu bezpośrednio przy ścianie

To tylko przykładowe zalety sufitów napinanych dostępnych w ofercie Grupy DPS®.

Zamów sufity napinane DPS® bezpośrednio u nas lub u autoryzowanego dystrybutora DPS®. Skontaktuj się z nami i ciesz się nowoczesnymi sufitami w Twoim domu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© GRUPA DPS® 2014

Strony internetowe - mediamass.